Kas yra Inner Space Therapy sesija ir kaip tai vyksta?

Tai kvėpavimo terapijos užsiėmimai sujungti su judesiu.

Užsiėmimų metu mokomasi taisyklingai kvėpuoti, diafragmos stiprinimo pratimų, kvėpavimo technikų stresui, nerimui suvaldyti/nuraminti.

Užsiėmimo trukmė ~45min.

Susitikimų vieta: Kalpoko g.1, Kaunas

Registracija vykdoma el.pašto adresu: orojogakaune@gmail.com; tel.: +37068780775

Pavedimas už sesiją daromas prieš susitikimą arba atvykus į sesiją galima mokėti vietoje grynais.

VšĮ Oro jogos akademija LT
a/s LT503500010003066661
banko kodas 35000

 

Esate laukiami!

Goda Andrijauskaitė

Saviugdos ir sąmoningo kvėpavimo instruktorė

Kvėpavimas tai kalba

 

Mūsų gyvenimą nusako mūsų kvėpavimas. Gimimo akimirką, kuomet įkvepiam pranešam pasauliui jog gimėm. Kai nustojame kvėpuoti, gyvenimas taip pat sustoja. Mūsų kvėpavimas ne vien fiziologinė funkcija. Mes kvėpuojame taip kaip bendraujame, mąstome, gyvename, jaučiame. Kvėpavimas įtakoja mūsų fizinę ir mentalinę sveikatą, mūsų asmeninį ir dvasinį augimą, mūsų sąmoningumo būseną.

Mes esame kvėpavimas ir mūsų kvėpavimas yra kalba, kuri pasako kaip mes jaučiamės. Kvėpavimo kalba taip pat pasako kuo mes norime būti. Mūsų įprastas kvėpavimo ritmas reguliuoja mūsų emocijas ir sąmoningumo būseną. Kai mes pakeičiame savo kvėpavimo ritmą, mes keičiame savo sąmoningumo būseną.

Kvėpavimo kalba praneša apie gimimą ir mirtį. Kai mes pirmą kartą įkvepiam, mes pranešam pasauliui apie savo gimimą. Su paskutiniu iškvėpimu – apie mirtį.

Kvėpavimo kalba yra psichologinė kalba. Mes gausiai įkvepiam – kai jaučiamės išsekę, pavargę. Mes sulaikome kvėpavimą kai išsigąstame, jaučiame baimę, įtampą, nuovargį, spaudimą, pervargimą, jaudulį, pavojų. Pojūčiams pasitraukus, vėl grįžtame prie įprasto kvėpavimo. Mes taip pat laisvai kvėpuojame, kai jaučiame intelektualinę ir emocinę laisvę.

Kvėpavimo kalba ypatingai stipri ir išraiškinga emocijose. Stiprios emocijos, tokios kaip pyktis, baimė, liūdesys, sielvartas ar pasitenkinimas dažniausiai išreiškiamas greitu ar padažnėjusiu kvėpavimu. O nuslopintos emocijos yra išreiškiamos suletėjusiu, retu kvėpavimu.

Kvėpavimo kalba yra kūno kalba. Garsai, kuriuos mūsų kvėpavimas sukuria, tokie kaip puškavimas, alsavimas, žiovulys, atsidusimas, šnarpštimas, dūsavimas, kosėjimas (ne ligos iššauktas), dusimas, slopinimas, visi jie yra žodyno dalys – kokios trukmės įkvėpimas yra ir kokioje kūno dalyje randasi. Kai mes atsipalaidavę, mes kvėpuojame giliai ir lėtai pilvu. Stresas sukelia mūsų kvėpavimą iš pilvo į krūtinę. Mūsų kvėpavimas gali būti ligos kalba. Kai mes sergame mūsų kvėpavimas yra nepilnavertis, įtakoja mūsų sveikatą. Hiperventiliacija yra streso ir nuovargio išraiška. Dvejojimas/abejojimas ir protiniai prieštaravimai gali iššaukti astmos priepuolius.

Sveikatoje ir ligoje, psichoterapijoje ir asmeniniame bei dvasiniame augime, kvėpavimas gali būti naudojamas kaip diagnozavimo priemonė, kuri yra asmeninis žodynas.

Kvėpavimo kalba – sielos kalba. Kvėpavimas yra gyvenimas.